Zadzwoń: + 48 694 452 380 - mail: biuro@akademia.produkcji.pl

O Firmie.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Akademia Doskonalenia Produkcji

infograf_wyniki_1-1024x510

Jesteśmy grupą trenerów specjalizujących się w zagadnieniach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizacji. Dostarczamy wiedzę i doświadczenie a cały nasz zespól to pasjonaci.

Co robimy?

Wdrażamy tanie, obciążone niskim ryzykiem pomysły na poprawę:
– jakości
– bezpieczeństwa
– oszczędności czasu
– wydajności
– wyniku finansowego
– morale i motywacji pracowników
– zarządzania i komunikacji w firmie

Szkolimy specjalistów i menadżerów. Uczymy ich, jak przełożyć wiedzę na właściwe działania. Bo wiemy że działanie liczy się w biznesie.

Dlaczego działamy?

Chcemy abyś świat który nas otacza był lepszy, a praca zawodowa była źródłem przyjemności, satysfakcji i motorem rozwoju człowieka. Mamy przekonanie, że osoby i organizację chcą się poprawić i zmienić na lepsze.

Jak działamy?

Inspirujemy do zmiany. Odkrywamy prostsze i dające więcej satysfakcji drogi doskonalenia. Sięgamy w obszary nieznanie i trudne z otwartością i radością dziecka. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i kreatywności zespołu. W nauczaniu osób dorosłych pracujemy w oparciu o cykl Kolb’a.

Kolb'a

Stymulujemy naukę poprzez wykorzystywanie doświadczenia, wyciąganie wniosków  z tego, co się wydarzyło  i gruntowną analizę opartą na wiedzy i doświadczeniu trenera. Podajemy przykłady i proste przepisy jak stosować zdobytą wiedzę. Często symulujemy procesy, tak, aby uczestnicy zdobyli doświadczenie pod okiem trenera. Taki proces nauczania daje pewność, że wiedza zostanie przyswojona i zapamiętana, a jej wykorzystanie nie napotka na opór.

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem! Trenerzy posiadający kwalifikacje formalne. Osoby charyzmatyczne i rzetelne.

Nasze referencje i certyfikaty:

Milmet_Vilkowice NCH IndustrialCertyfikat EBIC